Biletleme ve CRM

Biletleme sistemimiz tabanında güçlü bir CRM programı üzerinden çalışmaktadır. CRM programı web tabanlı ve biletleme sistemine özel olarak geliştirilmiştir ve istenebilecek yeni geliştirmeleri hızlıca karşılayabilir durumdadır.

1. Biletleme Sistemi

Bilet Satış Süreci

Bilet satış sürecimizde her gişe tekil olarak tanımlanır ve tek kullanıcı girişi yapılır. Bilet satış sürecimiz biletler ve ürünlere göre ayrılır. Bu özellik sayesinde her bilet ve ürün, crm ekranından eşleştirilerek satış gerçekleştirilir.

Biletleme Sistemi

Ödeme ve Bilet Yazdırma

Seçilen ürünleri ödemek için müşteri bilgileri alınır sistemde kayıtlı ise telefon bilgisinden müşteri bilgilerine erişilebilir. Ödemeler nakit ya da kredi kartı üzerinden gerçekleşir. Ödemesi gerçekleşen ürün ve biletin faturası oluşturulup yazdırılabilir.

Ödeme ve Bilet Yazdırma

Ürün ve Ek Özellik Seçimi

Sistemde bulunan ürün seçilir, seçilen ürüne göre saatler yüklenir ve seçimler gerçekleştirilir. Ek ürünler varsa onların seçimi sağlanır, hediyelik eşya gibi farklı ürünlerin satışı da mevcuttur. Bilet seçimlerinde yetişkin ve çocuk ayrımı yapılabilir ve buna ek olarak tekil ya da toplu olarak bilet ve ürün seçimleri yapılabilir.

Ürün ve Ek Özellik Seçimi

Kampanya Ürün İndirimleri

Kampanyaların her şube için farklılık göstermesi durumu sistemimizde düşünülmüştür. Crm ile bağlantısı sayesinde şubelere göre indirim kodu sorgulaması ve çoklu seans kampanyaları sorgulayabilirsiniz.

Kampanya Ürün İndirimleri

Kasa ve Stok Kontrolleri

Biletleme sistemimizde Kasa, gişe programı her açıldığında kullanıcı tarafından kasadaki stok sayıları gösterilecek ve doğrulaması sağlaması yapılmaktadır. Sistemde bulunan bu özellik sayesinde genel şube stoğu ve kasa üzerindeki stok ayrı ayrı takip edilebilme imkânı sunulur.

Kasa ve Stok Kontrolleri

2. CRM Sistemi

Raporlamalar

Biletleme sistemimizden aldığımız veriler ile Rapor sayfalarında şube bazında ya da tüm şubeleri filtreleyerek yönetici kullanıcıları günlük satış, aylık satış, kampanya satış gibi raporlamaları görebilir. Şube kullanıcıları ise sadece kendilerine ait şubedeki raporlamaları görmektedirler.

CRM Sistemi

Ürün Yönetimi, Siparişler ve Kampanya

Biletleme sisteminde bulunan tüm ürünler ve biletler bu alandan düzenlenebilir şekildedir. Şubelere göre ürün tanımlaması da gerçekleştirebilirsiniz. Siparişler alanımızdan siparişlerinizi takip edebilirsiniz. Şubeye göre kampanya tanımlayabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Ürün Yönetimi, Siparişler ve Kampanya

Müşteriler

Müşterilerinizi müşteri ve müşteri grupları olarak ayırarak iki farklı kategori için analiz ve takip sağlıyoruz.

Müşteriler

Stok

Biletleme sistemi bünyesinde stok tutulacak tüm ürünler için buradan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Stok uyarısı ve stok sorgulama gibi aksiyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Stok

Fikirlerinizi bize anlatın size en uygun çözümü oluşturalım...

Ürünlerimizi size göre özelleştirebiliriz ya da size özel çözümler oluşturabiliriz daha fazlasını öğrenmek için bize ulaşın...

Alpa Teknoloji