Canlı Destek

Müşterilerinizle gerçek zamanlı iletişim kurma sürecinizi hatırlanmaya değer müşteri deneyimine çevirmenizi sağlayarak memnun müşteriler kazanmanız Alpa Teknoloji canlı destek uygulamasının en büyük getirisidir.

1. Kullanıcı Görüşme

Destek bekleyen kullanıcılar temsilciye otomatik aktarılır ve kullanıcıya otomatik karşılama mesajı gönderilebilir. Görüşme esnasında hazır cümleleri kolaylıkla gönderebilir hızlı yanıtlar vererek müşterinizi bekletmeden çözümlere ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı Görüşme

2. Konu Tanımlama - Cümle Tanımlama

Müşterileriniz canlı desteğe bağlanırken destek almak istedikleri konuları seçebilir. Bizim sunduğumuz sistemde siz kendiniz seçim yapacakları konuları belirleyerek tek düze olan başlıklar yerine daha detaylı konular ekleyip hızlıca destek verebilirsiniz. Cümle tanımlaması yaparak hazır cümlelerinizi detaylandırabilirsiniz.

Konu Tanımlama - Cümle Tanımlama

3. Konuşma Logları

Loglar içerisinde günlük olarak görüşülen müşterilere ait bilgiler ve konuşma detaylarını görebilirsiniz. Detay kısımlarından görüşme içeriği ile ilgili detayları görebilirsiniz.

Konuşma Logları

4. Raporlar ve Ayarlar

Rapor sayfamızdan toplam görüşülen müşteri, ortalama bekleme süresi, ortalama görüşme süresi ve değerlendirme sonuçları gibi verilerin analizini alabilirsiniz. Ayarlar kısmından canlı desteğin aktif/pasif olacağı zamanları belirleyip çalışma saatlerinize siz karar verebilirsiniz.

Raporlar ve Ayarlar

5. Temsilci Özellikleri

Temsilci konuşmaya bağlı kalmaz sonlandırabilmesi ve kapatma nedeni girebilmesi için aksiyonlar oluşturulmuştur. Otomatik başlangıç mesajı göndererek konuşmayı hızlıca başlatabilirsiniz. Temsilci müşteri mesajına gördüğüne dair ekrana bilgi düşer.

Temsilci Özellikleri

6. Müşteri Özellikleri

Canlı chat butonu sayesinde anında destek servisine ulaşabilirsiniz. Görüşme esnasında durumu detaylı anlatabilmek için dosya ekleyebilirsiniz. Görüşme süresince uzun süreli olarak cevap alınmazsa ekran da görüşme süresinin biteceğine dair bildirim gönderilebilir.

Müşteri Özellikleri

Fikirlerinizi bize anlatın size en uygun çözümü oluşturalım...

Ürünlerimizi size göre özelleştirebiliriz ya da size özel çözümler oluşturabiliriz daha fazlasını öğrenmek için bize ulaşın...

Alpa Teknoloji