E-Ticaret

Değişen dünya modelinde aktif bir mağazaya ihtiyaç duymadan satışlarınızı gerçekleştirin.

1. Anasayfa

Sizin vizyonunuz istekleriniz doğrultusunda anasayfanızı tasarlıyoruz. Markanıza uygun widgetlar ekleyerek anasayfa üzerinden müşterilerinizin isteklerini tespit edip ürün yelpazeniz içinden arama yapma imkanı sunuyoruz. Çok satanlar ya da siteye yeni eklenen ürünler vb. özelleştirmeler sunup müşterilerinizin alışveriş deneyimini kolaylaştırıyoruz.

Anasayfa

2. Ürünler Sayfaları

Müşterilerinizin ürünleri kolayca inceleyebilmesini göz önüne alıyoruz. Çünkü e-ticarette görselin herşey olduğunun farkındayız. Ürünler sayfalarımızı oluştururken farklı ürün kategorilerine göre sitenizi oluşturuyoruz. Ürünlerinizin detay sayfalarında açıklama ve yorum alanları sunarak ürün hakkında gerekli detaylı açıklamayı yazmasına imkan sunup gerçek müşteri yorumlarını göstererek müşterilerinize markanızın güvenirliğini ön planda tutuyoruz.

Ürünler Sayfaları

3. Sipariş Sayfası

Ödemeden önce sipariş sayfalarında müşterinin sepete eklediği ürünlerin tümünü görüntülüyoruz. Ödeme sayfasında isteğinize göre fatura ve müşteri bilgileri alanlarını düzenliyoruz, müşteri sitenize kayıt olmadan ya da kayıdı mecburi tutarak ödemeyi gerçekleştiriyoruz.

Sipariş Sayfası

4. Müşteri Profili

Web sitenize kayıt olan müşterileriniz beğendikleri ürünleri sonradan almaları için favoriler, istek listesi sayfaları oluşturarak bakmış oldukları ürünleri daha sonra satın almak istediklerinde unutmamalarını mümkün kılıyoruz. Yapmış oldukları siparişleri takip edebilmeleri ve daha önceki siparişlerini görüntüleyebilecekleri sayfalar ile müşterileriniz için takibi kolaylaştırıyoruz.

Müşteri Profili

5. Blog ve Yorumlar

İsteğinize göre sitenize ürünleriniz hakkında müşterilerinizin yorum bırakabilecekleri bir alan yaratıyoruz böylelikle sitenizden alışveriş yapmak isteyen her kullanıcıya gerçek müşteri yorumlarını görme fırsatı sunuyoruz. Ürünleriniz ya da markanız hakkında daha fazla bilgiyi de tek sitede toplayabilmeniz için blog sayfası imkanını sunuyoruz.

Blog ve Yorumlar

Fikirlerinizi bize anlatın size en uygun çözümü oluşturalım...

Ürünlerimizi size göre özelleştirebiliriz ya da size özel çözümler oluşturabiliriz daha fazlasını öğrenmek için bize ulaşın...

Alpa Teknoloji