PDKS

İzin takibi, personel giriş çıkış hareketleri, personel bilgileri ve fazlasına ulaşmanız yapmış olduğumuz sistemle her zamankinden daha kolay.

1. Kullanıcı Ekranları

Kullanıcı ekranlarını sizin ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda şekillendiriyoruz. Bildirim alanlarımız sayesinde kullanıcı izin talebi oluşturduktan sonra izin onaylanma durumunda ilgili kullanıcıya bildirim düşmesini sağlıyoruz. Karmaşık menüler olmadan anasayfa üzerinden raporlamalarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı Ekranları

2. Personel Bilgileri

Personelinizi daha yakından tanıyın gerekli durumlarda iş, cep ve acil durum telefon bilgilerine kolayca ulaşın, personellerinizin bulunduğu departmanları görüntüleyin. Personelinizin gerekli evraklarını sisteminize yükleyin. Gerektiğinde insan kaynakları tarafından personel bilgilerinde güncelleme yapabilme imkanı.

Personel Bilgileri

3.Personel Tüm Özet

Personel denetim sistemimizde bulunan bu sayfa sayesinde tüm personelin tarih bazlı giriş-çıkışlarını, izinlerini görüntüleyebilirsiniz. Sayfada görmüş olduğunuz tabloyu excel olarak indirebilirsiniz.

Personel Tüm Özet

4. Günlük Giriş / Çıkış Özetleri

Personel kişi özetleri ve günlük giriş çıkış sayfalarından çalışma sürelerini görebilirsiniz. Tek bir personel için tarih bazlı giriş çıkışları inceleyebilir excel halinde doküman alabilirsiniz. Günlük giriş çıkış özetleri sayfamız ile tüm personelin tarih bazlı olarak giriş çıkışının görüntülenebilir. Sayfamızda bulunan çeşitli filtreler sayesinde departman ve personel kriterlerine göre veri listelenmesi gerçekleşmektedir.

Günlük Giriş / Çıkış Özetleri

5. Geç Gelip Erken Çıkan Personeller

Sistemimizde bulunan bu özellik ile tarih, departman filtrelememiz sayesinde ilgili durumlar için veri alabilirsiniz. Geç geliş ve erken çıkış durumları farklı renklerle ifade edilip kullanıcı deneyimini de göz önünde bulunduruyoruz. Sayfada görmüş olduğunuz verileri excel olarak raporlayabilirsiniz.

Geç Gelip Erken Çıkan Personeller

6. Devamsızlık, İzinli ve Gelmeyen Personel Raporları

Devamsızlık , izinli ve gelmeyen personel raporlarımız sayesinde personelin devamsızlık durumlarını takvim şeklinde görüntüleyebilirsiniz. Sayfamızda bulunan filtreleme sayesinde departman, tarih bazlı olarak spesifik veriler elde etme imkanı sunuyoruz.

Devamsızlık, İzinli ve Gelmeyen Personel Raporları

7. Doğum Günü ve Yıl Dönümleri Kutlamaları

Günlük iş hayatında unutulabilecek ya da atlanabilecek detaylar olan doğum günü kutlamaları, yıl dönümü kutlamaları vb. durumlarda sistemimizde bulunan otomatik hatırlatmalar sayesinde personel motivasyonunu yüksek tutmayı hedefleyen detayları göz önünde bulunduruyoruz.

Doğum Günü ve Yıl Dönümleri Kutlamaları

8. Deneme Süresi ve Anketler

Yeni çalışmaya başlayan personel için deneme süresini kayıt olarak tutuyoruz. Başlangıç tarihinden itibaren deneme süresinin kontrolünü sağlıyoruz. Deneme süresi bitiminde personel için anket oluşturup ilgili personelin çalıştığı departmanda bulunan diğer personellere anket doldurma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Deneme Süresi ve Anketler

Fikirlerinizi bize anlatın size en uygun çözümü oluşturalım...

Ürünlerimizi size göre özelleştirebiliriz ya da size özel çözümler oluşturabiliriz daha fazlasını öğrenmek için bize ulaşın...

Alpa Teknoloji